Wie zijn wij?

Stichting Bewonersinitiatieven Amersfoort Zuid

Stichting Bewonersinitiatieven Amersfoort Zuid (voorheen Wijkbeheerteam) is een bewonersorganisatie van, voor en door wijkbewoners van het Vermeer-, Leusder- en Bergkwartier/Bosgebied in Amersfoort. De stichting heeft als doel de leefbaarheid en de bewonersparticipatie in Amersfoort Zuid te behouden en waar mogelijk te vergroten. Dit doen we door bewonersinitiatieven die bijdragen aan het vergroten van de saamhorigheid en/of leefbaarheid binnen onze wijken te ondersteunen.

Wie zijn wij?

Wij zijn een enthousiaste groep wijkbewoners die het belangrijk vinden dat iedereen zich op zijn of haar plek voelt in Amersfoort Zuid. Daarom komen wij als bestuur maandelijks bijeen om te bespreken wat er in Amersfoort Zuid voor ontwikkelingen zijn en hoe wij daar een rol in kunnen spelen. Dit doen we in samenwerking met de gemeente en andere (welzijns)organisaties.

Een aantal activiteiten van onze stichting is ondergebracht in werkgroepen:

Ook deze werkgroepen worden bemenst door bewoners die het interessant, leuk en belangrijk vinden om aan onze wijk te werken.

En u?

Bent u ook zo’n enthousiaste wijkbewoner met ideeën om de saamhorigheid en leefbaarheid in Amersfoort Zuid te vergroten? Wilt u graag meewerken in één van onze werkgroepen? Heeft u ideeën voor andere initiatieven binnen onze wijk? Of heeft u een vraag over onze activiteiten?
U kunt contact met ons opnemen via dit formulier.

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Voor meer informatie, bekijk onze privacy policy.

Ik accepteer cookies van deze site

EU Cookie Directive Module Information